Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Дата: 26.04.2021 14:22

26 квітня весь світ відзначає 35-ті роковини трагедії на Чорнобильській атомній електростанції й Міжнародний день пам'яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Аварію на ЧАЕС світова спільнота визнала трагедією планетарного масштабу.

Саме в цей день, біля пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи, відбувся мітинг-реквієм «Героям Чорнобиля» участь у якому взяли працівники Кобеляцької міської ради, представники громадських організацій «Союз Чорнобиль», Асоціації ветеранів МВС України, учнівська молодь та громадськість.

Розпочався захід з ударів дзвону, пролунало їх рівно 35. Саме скільки років минає з тієї страшної трагедії, яка сколихнула всю світову спільноту.

У рамках заходу Кобеляцький міський голова Олександр Копелець спільно з головою первинної організації ветеранів та пенсіонерів міліції Кобеляцького РВ УМВС Євгеном Бондаренком вручили пам’ятні медалі Асоціації ветеранів МВС України «35 років трагедії на ЧАЕС» Анатолію Бабенку, Сергію Букші, Володимиру Москальцю, Володимиру Павленку, Олександру Теличку, Станіславу Фещенку та Станіславу Шуліці.

Завершився мітинг-реквієм хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя постаменту.