Вакцинація від COVID-19 на території Кобеляцької громади

Дата: 23.04.2021 16:34

23 квітня 2021 році відбулася обласна селекторна нарада в режимі відеоконференції щодо актуальності проведення вакцинації маломобільних груп населення, соціальних робітників територіальних центрів соціального обслуговування, центрів надання соціальних послуг та осіб старше 65 років.

Кобеляцьку міську територіальну громаду представляли заступник міського голови Сергій Китайгора, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» Наталія Джевела, головний лікар КНП «Кобеляцька міська лікарня» Володимир Казирод, в.о. директора Територіального центру надання соціальних послуг Ніла Сулима та спеціаліст з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи міської ради Роман Москалець.

У ході наради було поінформовано про отримання Полтавщиною чергової партії доз  вакцини Comirnaty виробництва компаній Pfizer-BioNTech. Даною вакциною будуть щеплюватись працівники і мешканці інтернатних закладів та співробітники ДСНС. Окрім того, продовжується щеплення вакциною від компанії Sinovac. Також Полтавська область отримала майже 13500 доз вакцини AstraZeneca-SKBio виробництва Південної Кореї. Цю партію використають для вакцинації пріоритетних груп та  людей віком старше 65 років.

На виконання рекомендацій відеоконференції КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» розробив графік щеплень, а саме: з 28 по 30 квітня 2021року жителі Кобеляцької міської територіальної громади старше 65 років зможуть вакцинуватися у пунктах: Кобеляцької, Орлицької, Світлогірської АЗПСМ від короновірусної хвороби вакциною AstraZeneca-SKBio (виробництва Південна Корея).

Записатися на щеплення можна у сімейного лікаря та у реєстратурі:

Кобеляцької АЗПСМ  - телефон (05343) 3-13-03,

Білицької АЗПСМ - телефон (095) 471-58-06,

Світлогірської АЗПСМ - (098) 412-18-30,

Бутенківської АЗПСМ - (095) 587-70-26,

Орлицька АЗПСМ – (050) 737-83-70.

Вакцинація населення є добровільною та безкоштовною.

Щеплення є один із найважливіших елементів для подолання пандемії COVID-19.

За інформацією КНП «Кобеляцький Центр ПМСД» з  22 березня 2021 року в Кобеляцькій АЗПСМ розпочав роботу пункт щеплення. За цей час провакциновано 290 осіб, з них: 75 - медичних працівників, 3 - соціальних працівників, 52 - працівників освіти, 5 - фармацевтичних працівників, 28 - учасників АТО, 81 - особа з групи ризику по захворюваннях, 39 - інші категорії. Вакцинація проводилася вакциною АstraZeneca (Covishield).

Щеплення здійснювали медичні працівники Центру, які пройшли спеціалізовану підготовку. По Центру сформований список маломобільної групи населення (16 осіб), які будуть вакциновані вдома медичними працівниками  мобільної  бригади Кременчуцького Центру ПМСД.

Окрім того, взяти участь у навчальному вебінарі по питанням вакцинації, який відбудеться 24.04.2021 року о 11 годині можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/87617390400