Парк «Центральний» в м.Кобеляки прикрасили до Великодня

Дата: 23.04.2021 15:08

Другий рік поспіль до Великодніх свят міська рада прикрашає центральний вхід у парк «Центральний».

Писанки – символ оберегу та щастя, вони прикрашені орнаментом і малюнками, що відповідають українським традиціям та символікою міста Кобеляки. Біля альтанки різнобарв’ям писанок «розквітнули» Великодні дерева.

Саме ці писанкові декорації прикрашатимуть місто та милуватимуть око перехожих і гостей упродовж великодніх свят.

Окрім того, з 26 по 28 квітня в м.Кобеляки відбудуться прибирання до Великодніх свят. Всіх небайдужих запрошуємо взяти участь у весняній толоці та навести лад біля своїх підприємств, магазинів, кафе та будинків.

Закликаємо також долучитися до прибирання і в населених пунктах, що увійшли до складу територіальної громади.

Тож давайте разом, щоб до початку богослужіння у Чистий четвер, зробимо нашу громаду чистішою.