З 15 квітня червоний рівень епідемічної небезпеки діятиме на території Кобеляцької територіальної громади

Дата: 15.04.2021 17:28

Про це йшлося на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 квітня 2021 року.

Взявши до уваги рішення Державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, міська комісія вирішила посили виконання заходів щодо ліквідації наслідків медико-біологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 15 квітня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Кобеляцької міської територіальної громади.

З 19 квітня 2021 року забороняється на території громади здійснення регулярних та нерегулярних перевезень

Окрім того, будуть застосовуватися обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

Протокол засідання місцевої комісії буде оприлюднений найближчим часом.