У Кобеляках перевіряли якість виконаного ямкового ремонту

Дата: 15.04.2021 16:52

Щоб знизити загрозу аварійності на проблемних ділянках вулиць міста, та щоб запобігти подальшому руйнуванню дорожнього покриття, виконується «ямковий» ремонт вулиць міста Кобеляки, який здійснює ФОП Маргарян Л.Б.

На виконання розпорядження міського голови Олександра Копельця, створено комісію з перевірки замірів щодо відповідності капітального та поточного ремонтів доріг Кобеляцької міської ради.

Сьогодні, 15 квітня, відповідна комісія у складі заступника міського голови Сергія Китайгори, головного спеціаліста відділу земельних відносин, екології та комунальної власності Павла Голтвянського, начальника відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Олександра Постольника, головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Василя Фещенка та головного спеціаліста відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Андрія Мельника, разом з представниками підрядника та виконавця робіт, перевірила щойно відремонтоване дорожнє покриття вулиць Полтавської, Мільйонної, Ветеринарної та Небесної Сотні.

Також розпочато роботи з грейдерування та підсипки вулиць міста працівниками філії «Кобеляцький райавтодор». Такі роботи проводилися на вулицях Дружби, Олега Данильця, Зарічанській та Козацькій.

Відповідно до плану, така робота триватиме й надалі.