Оголошено конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2021 року

Дата: 15.04.2021 11:10

Кобеляцька міська рада повідомляє, що 14 квітня 2021 року розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області.

Метою даного проекту є підвищення рівня поінформованості населення у сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, екологічної свідомості та культури населення, вирішення локальних екологічних проблем.

Проєкт подається через систему Smart Region Полтавської області або надсилається на електронну пошту bu.oblrada@gmail.com для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором.

Прийом проєктів триватиме до 14 травня 2021 року включно.

Детальніше про умови участі в конкурсі громадських ініціатив Полтавської області можна дізнатися за посиланням: https://oblrada-pl.gov.ua/ses/r/2021/80.pdf