Ремонт доріг – одне із пріоритетних питань у роботі Кобеляцької міської ради

Дата: 14.04.2021 16:02

З приходим весни розпочато проведення ямкового ремонту доріг місцевого значення по вулиці Полтавській, Мільйонній, Юр"ївській та Ветеринарній, що у місті Кобеляки.

Окрім того, встановлено лежачий поліцейський на розі вулиць Шевченка та Небесної Сотні. Насип буде слугувати перешкодою для потоків води під час дощів, та дасть можливість не підтоплювати вулицю Юр"ївську та інші.

Наступними будуть вулиці: Касьяна, Шкільна, Горького, Шевченка, Раїси Кириченко, площа Перемоги та інші. Загалом мають відремонтувати близько двадцяти вулиць. Ямковий ремонт буде зроблений на загальній площі близько 1000 м2 , вартість 1 м2 складає 520 грн.

Також розпочалися роботи по облаштуванню тротуарів. Зараз триває укладка тротуарної плитки по вулиці Юр'ївській.

Відповідно до розпорядження міського голови створено комісію по обстеженню проведених робіт по капітальному та поточному ремонту дорожнього покриття по всій території міської ради. До складу комісії ввійдуть працівники Виконавчого апарату міської ради, депутати та громадськість.