Благоустрій села Шенгури – спільна справа усіх мешканців

Дата: 13.04.2021 16:14

У рамках місячника по благоустрою та підготовці до Великодніх свят у населених пунктах Кобеляцької міської територіальної громади проводяться заходи з прибирання та благоустрою у кожному населеному пункті.

За ініціативи діловода села Шенгури Людмили Москаленко жителі провели весняну толоку, до якої долучились близько 40 осіб.

Наводили лад на території стадіону, паркової зони, побіля сільського будинку культури, школи та садочка. Дружно позбавилися будівельних відходів, які залишились на території новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Надав послуги навантажувачем «Manitou» Ігор Наборщиков, а вивозили відходи В’ячеслав Павленко та Михайло Мальований. Традиційно проводиться прибирання території біля пам’ятника загиблому воїну у роки Другої світової війни.

Потурбувалися і про найменших мешканців села. Занедбаний дитячий майданчик, який знаходився біля колишньої сільської ради, перенесли та облаштували біля паркової зони. Викосили бур’яни, поставили кілька лавок та гойдалок, пофарбували та привели до ладу інші елементи майданчика. Сподіваємося, що місцеві жителі надалі робитимуть все, щоб майданчик не занепадав.

За сприянням керівництва ТОВ Агрофірма «Добробут» було надано навантажувач «Manitou», завдяки якому було прибрано стихійне сміттєзвалище, яке утворилося на території колишнього свинокомплексу, котрим кермував Ігор Наборщиков. Кобеляцька міська рада дякує мешканцям села Олексію Петренку, В’ячеславу Павленку та Євгену Іщенко за надану допомогу у вивезенні сміття автомобілями.

Окрім того, велике спасибі всім жителям села Шенгури за громадську позицію та бажання зробити чистішою і кращою нашу громаду! Подібні заходи проводяться в кожному населеному пункті. Разом легше!

На цьому благоустрій у громаді не завершується, а лише набирає оберти. Сподіваємось, що дбати про чистоту населених пунктів Кобеляцької територіальної громади стане доброю традицією, адже благоустрій це візитна картка любого населеного пункту.