Проведення прибирання та благоустрою на території громади

Дата: 13.04.2021 15:05

Кобеляцька міська рада постійно проводить роботи із забезпечення належного санітарного стану території громади.

Весна – це пора, коли все живе прокидається після зимової сплячки, розпочинаються роботи на присадибних ділянках та прилеглих територіях. Саме тому, в усіх населених пунктах Кобеляцької міської територіальної громади діловоди організували жителів на прибирання центральних вулиць, парків, біля пам’ятників.
У ході робіт по благоустрою було ліквідовано стихійні сміттєзвалища, здійснено прибирання та приведення до належного санітарного стану прибудинкових територій, скверів, дитячих та спортивних майданчиків.

У селах Лебедине, Сухе, Перегонівка та Гарбузівка (колишня Лебединська сільська рада) було проведено прибирання в центрі сіл, біля пам’ятників загиблим воїнам Другої світової війни, прилеглих територій магазинів, сільських клубів, бібліотек, поштового відділення, дитячого садка та ін. Також були впорядковані території сільських кладовищ.

Естафету з весняного прибирання підхопили жителі та активісти сіл Василівка, Бринзи, Гаймарівка, Лесинки, Литвини, Мартинівка, Сінне (Василівська сільська рада). В цих населених пунктах дружно взялися до прибирання дошкільного навчального закладу «Малятко», ФАПу, сільських клубів, територій біля пам’ятника воїнам-визволителям та зупинки. Робіт виконано багато, бо окрім самого прибирання, зібрано пошкоджене гілля, зрізано дерева, які повалилися, вирубано поросль. Тепер залишилося, щоб жителі села підтримували порядок і надалі.

Долучились до акції «За чисту громаду» жителі сіл Кунівка, Лучки, Красне, Світлогірське, Брачківка, Кишеньки та інші. Зусиллями жителів територіальних громад прибирали прилеглі до приміщень клубів, навчальних закладів, фельдшерсько-акушерських пунктів території. Не залишались осторонь території сільських кладовищ, парків, пам’ятників загиблим у роки Другої світової війни.

Роботи по благоустрою тривають. З кожним днем територія громади стає охайнішою, набуваючи весняно – святкового вигляду.

Кобеляцька міська рада вкотре закликає всіх мешканців громади долучитися до робіт із благоустрою територій, щоб наша міська територіальна громада була ще кращою та привабливішою!