Ремонт доріг – одне із пріоритетних питань у роботі Кобеляцької міської ради

Дата: 13.04.2021 11:18

Питання ремонту доріг загального користування є актуальним для жителів Кобеляцької територіальної громади. Воно неодноразово піднімалося жителями на особистому прийомі у міського голови та розглядалося на нарадах.

Днями відбулася зустріч міського очільника Олександра Копельця з директором Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексієм Басаном. Під час зустрічі керівники обговорили плани стосовно ремонту місцевих доріг, проведення заходів із безпеки руху та благоустрою смуги відведення. Результатом роботи даної зустрічі є підписаний Меморандум про співпрацю.

У другій половині 2021 року планується виділити з державного бюджету кошти в сумі 4 млн. грн. на ремонт доріг загального користування місцевого значення, що знаходяться на території Кобеляцької громади за умови співфінансування з місцевого бюджетів у співвідношенні 50/50.

Керівництво Кобеляцької міської ради запланувало виділити кошти в сумі 4 млн. грн. на ремонт доріг місцевого значення, а саме:

- № 01708117 «Поводи-Лучки-/Р-52/Лівобережна Сокілка-Світлогірське» на ділянці /Поводи-Лучки/ протяжністю 3,6 км;

- № 01708119 «Кобеляки-Просяниківка/-Лебедине-Сухе» на ділянці /Кобеляки-Просяниківка/-Лебедине/, протяжністю 4,4 км;

- № 01708114 /Василівка-Кам’янське-Придніпрянське/ділянки протяжністю 0,85 км;

- Сухинівка – Канави, протяжністю 0,85 км;

- Сухинівка – Іванівка, протяжністю 2,6 км.

Дане питання міський голова Олександр Копелець тримає на особистому контролі.