Облаштування території села Придніпрянське продовжується

Дата: 13.04.2021 09:45

Кобеляцьким міським головою Олександром Копельцем було піднято питання благоустрою території Кобеляцької міської територіальної громади. Зокрема, він закликав всіх жителів населених пунктів долучитися до акції «За чисту громаду», якою передбачено прибирання прилеглих до приміщень територій, зон відпочинку, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та кронування дерев (у тому числі видалення аварійних) уздовж доріг, які сполучають населені пункти.

На звернення діловода села Придніпрянське Марини Хорольської та на виконання доручення Кобеляцького міського голови Олександра Копельця днями працівники Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс» проводили кронування дерев по обидві сторони під’їзного шляху до села Придніпрянське, протяжністю 900 метрів.

Дані насадження перебувають в аварійному стані та несуть загрозу мешканцям села. Кронуванню та видаленню підлягають дерева породи осика та тополь.

Спиляна деревина буде використана для опалення Придніпрянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та для власних потреб жителів села, які надавали допомогу у прибиранні спиляного гілля.