Прибирання території села Придніпрянське

Дата: 13.04.2021 08:10

Нарешті дочекалися перших погожих днів - ясного сонечка, безвітряної погоди. Усе довкола починає оживати, прокидатися зі сну. І нам самим прагнеться бачити навкруг себе усе оновленим та чистим.

От і ми, громада Придніпрянського, найактивніша його частина, зібрались 10 квітня для наведення ладу у своєму селі.

Трохи раніше працівники магазинів, школи, дитсадку, Будинку культури, сільської ради, медамбулаторії, пошти, та віряни біля будівництва Храму, вже зробили прибирання прилеглих територій. Але ще лишилась велика ділянка, до якої потрібно було докласти рук. Планувалося продовжувати чистити парк, навести лад на автозупинці, що біля "Старого друга". І як були приємно вражені, дізнавшись, що родини, котрі проживають неподалік "Старого друга", самоорганізувались та навели там такий лад, якого не бачили вже давно у тому районі!

Хочеться подякувати кожному, хто знайшов час, щоб зробити свій внесок у спільну справу - відновлення нашого дому, нашого села!

Без вас уже складно уявити подібні заходи. Приємно було бачити нових учасників "генерального прибирання"!
Працювалося злагоджено, дружно, з гарним настроєм! Уже за традицією, не обійшлося й без музичного супроводу, смачного чаю з пряниками!

Результатом нашої роботи є:
1. Розчищено та вивезено сміття, торішнє листя, бур'ян, гілки з чималої території парку. Тепер з вулиці Дикопольцева, з боку Братської могили ( пам'ятника), можна побачити стадіон, школу! Уся територія прибрана начисто!
2. Встановлено три нових лавочки ( дві біля дитячого майданчика, та одна - біля спортмайданчика), котрі довгий час були на збереженні у складі.
3. Висаджено більше сорока берізок та кленів у парку.
4. Пофарбовано старі лавочки біля пам'ятника, деякі елементи конструкцій дитячого майданчика.
5. Вапном побілено стеллу Братської могили, дерева біля неї, бетонні опори електромереж біля обох майданчиків та магазинів у центрі.

Висловлюємо подяку Блосі С.В. за наданий транспорт з підвезення води для поливу насаджень. А також голові КСП "Радянський" Андрієнко М.І., котрий також, на прохання міського голови, Копельця О.О., надав трактор та погружчик для вивезення сміття.
Звичайно прикро, що не долучилися ті, котрі, чи не щодня, гуляють зі своїми дітлахами та внучатами на вищезгаданих майданчиках... Сподіваємося, що наступного разу вони знайдуть час для наведення там ладу. А зараз прохаємо підтримувати теперішню чистоту біля них.

Ще раз дякуємо кожному, кому не байдуже майбутнє нашого села!
Наша сила у єдності! Тільки разом!

З повагою, оргкомітет.
P.S.:Цього разу не вказуємо прізвищ: хто там був - усі один одного бачили і знають, а хто не був - приходьте наступного разу, щоб дізнатися особисто!