Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Дата: 09.04.2021 16:04

09 квітня 2021 року відбулося засідання Кобеляцької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів міський голова Олександр Копелець.

На засіданні розглядалося питання про продовження карантинних обмежень у зв’язку із поширенням на території Кобеляцької міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено продовжити до 17 квітня 2021 року включно заборону на:

- роботу закладів промислової групи товарів;

- роботу розважальних закладів (дискотеки тощо);

- проведення культурних, спортивних, масових заходів (розважальних, соціальних, рекламних та інших);

- відвідування дошкільних навчальних закладів.

Загальноосвітні навчальні заклади (1-11 класи) продовжують навчатися дистанційно.

Контролюючим органам посилити контроль у сфері торгівлі. За порушення дотримання карантинних норм, таким закладам буде заборонено здійснювати торгівлю.

Закликаємо всіх жителів територіальної громади дотримуватися дистанції у громадських місцях, обов’язково користуватися засобами індивідуального захисту: лицеві маски (респіратори), рукавички та періодично проводити дезінфекцію рук.

Ознайомитися з протоколом можна за посиланням