Інформує ДЮСШ

Дата: 08.04.2021 15:04

04-06 квітня у м. Володимир-Волинський відбулися фінальні змагання Чемпіонату України (вища ліга) з футзалу старшої вікової категорії дівчат 2004-2005 р.н.

Вісім команд були розділені на дві групи. Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер Р.Сабіров) першу свою гру зіграла 4-4 з командою ДЮСШ з м.Ірпінь (Київська область). Друга гру виграла у дівчат з команди ДЮСШ з м.Гоща (Рівненська область) 3-1, а третю гру поступилась 2-0 команді «Колос-Соколята» м.Городенка (Іванофранківська область).

Набравши 4 залікових бали футбольна команда посіла третє місце в своїй групі. У грі за п’яте місце наші футзалістки поступились 4-1 команді «ДЮСШ-1» з м.Хмельницький.

Третє місце посіла команда ДЮСШ з м.Ірпінь, друге «Колос-Соколята» м.Городенка, чемпіонами змагань стали господарі - команда «Ладомир». Кращим гравцем у нашій команді визнано Руслану Захарченко.

Директор ДЮСШ Руслан Сабіров