Відбулись фінальні змагання Чемпіонату України «ГО ВФСТ «Колос»

Дата: 08.04.2021 14:42

02-04 квітня 2021 року у м.Гребінка відбулися фінальні змагання Чемпіонату України «ГО ВФСТ «Колос» з футзалу старшої вікової категорії юнаків 2006-2007 р.н.

Десять команд були розділені на дві групи. Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер С.Калитка) першу свою гру зіграла 3-3 з командою «Надія» з Миколаївської області. Другу гру виграли у юнаків з команди «ДЮСШ-Колос» з м.Зміїв (Харківська область) з рахунком 5-2.

У третій грі наша команда поступились 10-2 команді з м.Ямпіль (Вінницька область). Останню зустріч у групі також програли 8-0 переможцю змагань команді «Олімпік» с.Слобожанське (Дніпропетровська область).

Посівши четверте місце у своїй групі наші хлопці грали за сьоме місце з командою «Юність» м. Городище (Черкаська область), і здобули перемогу 6-5.

Друге місце посіла команда ДЮСШ «Колос» м.Дергачі (Харківська область), третє команда з м.Ямпіль (Вінницька область).

Директор ДЮСШ Руслан Сабіров