Перемога у чемпіонаті з футзалу за футбольною командою села Озера

Дата: 04.04.2021 11:13

Майже три місяці тривав відкритий чемпіонат з футзалу міста Горішні Плавні, організований громадською організацією федерація футболу Комсомольська.

Участь у чемпіонаті взяли десять команд із Кременчуцького та Полтавського районів. Кобеляцьку міську територіальну громаду представляла футбольна команда села Озера.

Змагання проходили у відремонтованому фізкультурно-оздоровчому комплексі Горішніх Плавнів. На першому етапі команди зіграли одна з одною в одне коло. На другому етапі команди було поділено на першу та другу ліги. Команда села Озера потрапила до другої ліги, зігравши близько двадцяти ігор здобула перше місце у футбольному чемпіонаті.

Протягом останніх шести років перемогу у відкритому чемпіонаті здобували господарі футбольного поля, а от цього року кубок чемпіонату отримала команда села Озера, яка показала змістовну та видовищну гру.

Вітаємо із заслуженою перемогою членів команди. Окремі слова подяки висловлюємо тренеру Ростиславу Ісаєнку та його сину Олегу, який працює інструктором по спорту в селі Озера.

Саме завдяки людям, які закохані у свою справу, розвивається спорт не лише у містах, а й селах, залучається молодь до здорового способу життя та досягаються нові спортивні результати. Так тримати!