Кобеляцька міська територіальна громада розпочала весняне прибирання території міста та всіх населених пунктів

Дата: 01.04.2021 10:20

Вже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою території. Так, міським головою Олександром Копельцем, ініційовано проведення акції «За чисту громаду»,  яка проходить цими днями.

Метою даної акції є залучення жителів громади, представників підприємств, установ, організацій всіх форм власності для наведення порядку біля своїх будівель та прилеглих до організацій територій, парків і скверів.

Як результат, 31 березня поточного року, було наведено порядок території парків «Центрального», облаштовано клумбу та прибрано сміття на частині парку «Богдана Хмельницького» та здійснено санітарне очищення від сухої трави та гілля більшої частини парку «Перемога». Роботи по наведенню порядку в місцях загального відпочинку будуть продовжуватися.

Також здійснюється весняне прибирання територій навчальних, лікувальних закладів, парків, алей та центральних вулиць і у сільських населених пунктах.

Тож запрошуємо всіх небайдужих жителів підтримати ініціативу у проведенні акції та долучитись до прибирання наступного разу.

Хочемо звернути увагу громадян на не допущення створення стихійних сміттєзвалищ на території міста та сіл. Зробимо нашу Кобеляцької міської територіальної громади чистою!