Забезпечення умов праці - запорука успішної роботи персоналу пробації

Дата: 30.03.2021 17:22

Ефективність пробації залежить від того, наскільки громада їй довіряє і допомагає виконувати завдання пробації. Керівництво філії «Центру пробації» в Полтавській області дбає про створення і покращення умов роботи для співробітників підпорядкованих підрозділів з метою забезпечення умов для якісного виконання ними своїх посадових обов’язків. З цією метою 16 березня начальником філії Олександром Дем’яненком ініційовано проведення робочої зустрічі з головою Кобеляцької міської ради Олександром Копельцем. Участь у заході взяли провідний бухгалтер філії Алла Бака та т.в.о начальника Кобеляцького районного сектору пробації Юлія Рибалка.

Під час зустрічі керівником філії порушено питання щодо зміни орендованого приміщення для розміщення працівників Кобеляцького районного сектору пробації та покращення умов їхньої роботи. Окрему увагу приділено визначенню переліку об’єктів та видів робіт, де правопорушники відбуватимуть призначене судом покарання у виді суспільно корисних та громадських робіт. У підсумку робочої зустрічі очільником міста було позитивно вирішено питання щодо покращення умов роботи персоналу Кобеляцького РВ пробації та надання приміщення в оренду з подальшим укладанням відповідних угод.