У Кобеляцькій громаді діятимуть два нові автобусні маршрути загального користування для жителів сільських населених пунктів

Дата: 29.03.2021 16:12

Автобусне сполучення для жителів Кобеляцької міської територіальної громади наразі дуже актуальне. Тому міський голова Олександр Копелець вніс пропозицію запровадити два нові автобусні рейси у найвіддаленіші села Придніпрянське та Світлогірське.

Дане питання було внесене на розгляд сьомої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання, яка відбулася 26 березня 2021 року, та одноголосно підтримане депутатським корпусом.

Автобуси перебувають у комунальній власності міської ради і будуть здійснювати перевезення жителів громади згідно із затвердженими маршрутами. Всього заплановано п’ять маршрутів. Три – до села Придніпрянське та два – Світлогірський напрямок.

Транспортні засоби уже невдовзі виїдуть в рейси, спершу – у тестовому режимі, щоб остаточно прорахувати відстань, час, кількість палива, розхідні матеріали та оплату праці, як мінімум, кількох працівників. Наголошуємо, проїзд буде безкоштовним. Всі витрати будуть з бюджету громади.

Поки, що планується запустити автобуси один раз на тиждень, але у планах Олександра Копельця придбання ще двох автобусів, які також будуть використовуватися для пасажирських перевезень.

Знайомимо вас з автобусним маршрутом загального користування на Придніпрянський напрямок:

Маршрут № 1 Придніпрянське – Орлик – Василівка – Кобеляки, і у зворотному напрямку. Відстань у два напрямки – 116,8 км.

Маршрут № 2 Придніпрянське – Орлик – Шевченки – Вільховатка – Лівобережна Сокілка – Кобеляки, і у зворотному напрямку. Відстань складає 127,6 км.

Маршрут № 3 Придніпрянське – Орлик – Дашківка – Василівка – Красне – Бродщина – Іванівка – Канави – Сухинівка – Кобеляки, і у зворотному напрямку. Відстань – 225,4 км.

Автобусний маршрут на Світлогірський напрямок:

Маршрут № 4 Світлогірське – Кишеньки – Брачківка – Просяниківка — Озера — Пилипенки – Коваленківка – Вібли – Шенгури – Сухе – Лебедине – Кобеляки, і у зворотному напрямку. Відстань – 100,6 км.

Маршрут № 5 Світлогірське – Кишеньки – Брачківка – Просяниківка – Морози – Лучки – Правобережна Сокілка – Перегонівка – Гарбузівка – Кобеляки, і у зворотному напрямку. Відстань складає 100, 8 км.

Остаточний графік за вказаними маршрутами буде оприлюднений додатково.