Кубок з міні-футболу серед команд аматорів Кобеляцької громади сезону 2021 року

Дата: 29.03.2021 15:20

20  березня на майданчиках зі штучним покриттям, які знаходяться в селах Світлогірське, Павлівка та в місті Кобеляки пройшли зональні змагання розіграшу кубку з міні-футболу серед команд аматорів Кобеляцької громади  сезону 2021 року.

Загалом у змаганнях  взяло участь 16 команд, які були  розподілені на чотири групи. До фіналу з кожної групи виходили дві команди котрі посіли перші та другі місця.

За підсумками зональних змагань до фінальної частини потрапили спортсмени з сіл Підгорянське, Світлогірське, Іванівська, Золотарівка, Орлик, Лебедине, Шенгури та Придніпрянське.

Наступного дня, 21 березня поточного року, в фінальній частині змагань учасники змагалися у двох групах по 4 команди.

У  групі А команда села Золотарівська здобула право грати у фіналі перемігши своїх суперників з Придніпрянського – 3:0, Лебединого – 4:0 та Світлогірського – 1:0.

У  групі Б  кращими виявилися футболісти з Іванівки, вигравши  відповідно 4:0 та 5:0 у команд з Орлика та Шенгурів, та зігравши 2:2 з Підгорою.

У матчі за 3 місце на майданчик вийшли дві рівні по силам команди з  Підгори та Світлогірського. З самого початку матчу підгорянські спортсмени були рішуче налаштовані на позитивний результат. Вигравши в своїх суперників з рахунком 4:0, Підгора стає третьою командою Кобеляцької громади.

У фінальній грі за кращу футбольну дружину змагалися команди з Іванівки та Золотарівки. З перших хвилин гри  золотарівці захопили ініціативу, та в першій половині матчу забили два голи ( Митрович Олександр, Галаган Назар). До кінця гри жодна з команд не відзначилися забитими голами, отже у підсумку 2:0 на користь футболістів із Золотарівки.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та кубками.

Кращими гравцями фіналу були визнані: Митрович Олександр (с.Золотарівка) та Гордійко Сергій (с. Іванівська).

Інформує Відділ культури, туризму, молоді та спорту