Золоті медалі Чемпіонату України з футзалу Першої ліги дівчат 2008-2009 року народження сезону 2020-2021 років за нашою командою «Лідер».

Дата: 29.03.2021 11:53

23-25 березня 2021 року у місті Черкаси відбулися фінальні змагання Чемпіонату України (перша ліга) з футзалу молодшої вікової категорії дівчат 2008-2009 років народження.

Вісім команд були розділені на дві групи. Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер Р.Сабіров) першу свою гру поступилась з рахунком 2:5 команді ДЮСШ з міста Коростень (Житомирська область).

Другу гру виграли у дівчат з команди «Мрія-2» з міста Ананьїв (Одеська область) з рахунком 2:1.

Також здобули перемогу у третій грі вигравши у команди «Жайвір» з міста Шпола (Черкаська область) з рахунком 3:1.

Нажаль, до останньої гри місця ще не були визначені, та все ж, після зіграних матчів наші дівчата посіли перше місце в своїй групі.

У грі за перше місце наші футзалістки здобули перемогу над однолітками з команди «Динамо-Тесла-3» з міста Харкова з рахунком 2:0.

Тож, золоті медалі Чемпіонату України з футзалу Першої ліги дівчат 2008-2009 року народження сезону 2020-2021 років за нашою командою «Лідер». У номінації «Кращий воротар» визнано воротаря команди «Лідер» Вікторію Жук.

Наступним фіналом для Кобеляцької ДЮСШ будуть змагання старшої вікової категорії дівчат 2004-2005 р.н., які відбудуться з 4 по 6 квітня у місті Володимир-Волинський.

Директор ДЮСШ Руслан Сабіров