Автомобіль для Кобеляцької міської лікарні

Дата: 24.03.2021 18:44

Кобеляцький міський голова Олександр Копелець видав розпорядження від 23.03.2021 № 275 “Про передачу автомобіля”. Даним нормативним документом узгоджено питання передачі в оперативне користування комунальному некомерційному підприємству “Кобеляцька міська лікарня” автомобіля ГАЗ 3302.

Назарі, гостро стоїть питання різкого зростання захворювання жителів територіальної громади на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

Тому, у ході засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка відбулася 24 березня 2021 року, була пропозиція міського очільника забезпечити на період карантину лікувальний заклад автомобілем, який буде займатися перевезенням кисневих балонів з міста Полтави.