Посилення карантину на території Кобеляцької громади

Дата: 24.03.2021 18:02

24 березня Кобеляцький міський голова Олександр Копелець провів засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Участь у засіданні взяли головні лікарі закладів охорони здоров’я Любов Коломієць та Володимир Казирод, завідувач Кобеляцьким міжрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень Валентина Семиног, начальник Кобеляцького сектору Головного управління ДНСН України в Полтавській області Юрій Гребенюк, представник Кобеляцького управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Сергій Челідзе, директор Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс» Володимир Юрко, начальник відділу освіти Наталія Коваль, депутати міської ради Андрій Мельник та Василь Фещенко, депутат Полтавської районної ради Олександр Ломаков.

Питання, яке обговорювали присутні – «Про епідемічну ситуацію та запровадження додаткових обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території Кобеляцької міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У зв’язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірус у Кобеляцькій територіальній громаді з 25 березня по 7 квітня 2021 року запроваджуються суворі карантинні обмеження, а саме:

- припиняється робота ринку промислових товарів;

- припиняється робота розважальних закладів (дискотеки, тощо);

- припиняється проведення культурних, спортивних, масових заходів (розважальних, соціальних, рекламних та інших);

- забороняється відвідування дошкільних навчальних закладів. Загальноосвітні навчальні заклади (1-11 класи) з 29.03.2021 року (після канікул) переходять на дистанційну форму навчання;

- для торгівельних закладів промислової групи товарів рекомендовано посилити виконання протиепідемічних заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 ,,Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами).

Масковий режим, дотримання соціальної дистанції та інші протиепідемічні норми продовжують діяти і надалі, з метою зменшення кількості хворих на COVID-19.

З повним текстом протиепідеміологічних заходів населення територіальної громади иожна ознайомитися тут.