Перемога у Всеукраїнських фінальних змаганнях за командою "Лідер"

Дата: 23.03.2021 16:27

19-21 березня 2021 року у м.Гребінка відбулися Всеукраїнські фінальні змагання «ГО ВФСТ «Колос» з футзалу старшої вікової категорії дівчат 2006-2007 р.н.

Змагалось п’ять команд, серед яких була і команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ. Змагання проходили за коловою системою. Наші дівчата першу гру зіграли з рахунком 2:2 з командою «Жайвір» з м.Шпола (Черкаська область). Другу гру виграли у дівчат з команди «Кристал» (Чернігівська область) з рахунком 3:1. Третя гра, з командою «Вікторія» (Черкаська область), видалась надто складною, але наші спортсмени все ж таки здобули важливу перемогу з рахунком 2:1.

В останні грі команда «Лідер» теж отримала перемогу над однолітками з Балаклійської ДЮСШ (Харківська область). Набравши загальну кількість очок 10 наші дівчата знову підтвердили своє минулорічне чемпіонство, посівши перше місце. Друге з 9 очками посіла команда «Вікторія» (Черкаська область), третє – з 5 очками у команди «Жайвір».

Кращим гравцем змагань визнано капітана нашої команди Дашу Гребенюк. Склад команди-переможця: Юля Самокиша, Єлизавета Зінченко, Лейла Алієва, Юлія Сабірова, Єлизавета Гуєвська, Вікторія Жук, Даша Костиря та Аліна Тихоненко.

Всі команди нагороджені кубками, гравці медалями та грамотами центральної ради ГО «ВФСТ «Колос».

Директор ДЮСШ Руслан Сабіров