Робота у комісіях

Дата: 21.03.2021 16:07

18 березня 2021 року за участю Кобеляцького міського голови Олександра Копельця відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін. Вела засідання голова комісії Таміла Шевченко.

У роботі комісії взяли участь заступники міського голови Михайло Брейко та Сергій Китайгора, депутати, спеціалісти відділів міської ради, керівники комунальних установ, запрошені та доповідачі.

Серед основних питань, що обговорили учасники засідання, значна увага була приділена затвердженню цільових програм розвитку і фінансової підтримки трудового архіву та регіонально ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

Також членам профільної комісії був презентований План соціально-економічного розвитку Кобеляцької міської громади на 2021 рік. У ході його розгляду було зроблено акцент на залученні державних та позабюджетних коштів для розвитку інфраструктури громади, що сприятиме більш інтенсивному її розвитку та стане додатковим фактором економічного зростання населених пунктів Кобеляцької громади. Наголошено на сильних сторонах, які є додатковим ресурсом по залученню коштів. Це інвестиційна привабливість, наявність вільної площі та земельні ділянки для залучення інвесторів, туристичний та рекреаційний потенціал, розвинена соціальна інфраструктура та багаті природні ресурси. Не залишились осторонь і слабкі сторони Кобеляцької територіальної громади. Це, насамперед, однобічний розвиток сільського господарства (наявність лише рослинництва і відсутність інших галузей), високий рівень безробіття та відтік робочої сили із громади, тіньовий бізнес, відсутність потужних промислових об’єктів, низький рівень доходів населення та ряд інших факторів, що значно гальмують економічний розвиток Кобеляцької міської ради.

У ході засідання депутати розглянули питання внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік, методику розрахунку орендної плати за майно комунальної власності та пропорції її розподілу, а також ряд інших майнових питань.

Загалом було розглянуто п’ятнадцять питань, які члени профільної комісії рекомендували внести до проєкту порядку денного сьомої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання.