У Кобеляцькій міській раді триває підготовка до чергової сесії

Дата: 19.03.2021 16:53

У четвер, 18 березня 2021 року, під головуванням Миколи Андрієнка за участю міського голови Олександра Копельця, радника міського голови Василя Гордійка, заступників міського голови Сергія Китайгори та Михайла Брейка, керуючої справами (секретаря) Виконавчого комітету міської ради Олени Постольник, працівників апарату Виконавчого комітету міської ради відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

Постійна комісія опрацювала питання, які стосуються надання дозволів на виготовлення та затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність.

Також були обговорені питання встановлення відсотку орендної плати при укладанні договорів оренди на земельні ділянки та проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).

Окрім цього, комісія підтримала пропозицію Кобеляцького міського голови Олександра Копельця щодо створення робочої групи по підготовці проектів рішень з питань земельних відносин, до складу якої ввійдуть члени профільної комісії, депутати міської ради від різних політичних сил та спеціалісти апарату Виконавчого комітету міської ради.

Загалом на засіданні профільної комісії депутати розглянули понад двісті питань.