Відбулося засідання профільної постійної комісії Кобеляцької міської ради

Дата: 19.03.2021 15:44

18 березня Василь Фещенко провів засідання постійної комісії Кобеляцької міської ради мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції.

У засіданні взяли участь члени постійної комісії: Віталій Немудрий, Володимир Гречаний та Наталія Крайнюк, міський голова Олександр Копелець, його заступники Сергій Китайгора і Михайло Брейко, керуюча справами (секретар) Виконавчого комітету міської ради Олена Постольник, депутат Полтавської районної ради Олександр Ломаков та начальник юридичного відділу Анатолій Кучеренко.

Профільна комісія розглянула та рекомендувала внести до проєкту порядку денного чергової сесії план роботи Кобеляцької міської ради на 2021 рік,  кількісний та персональний склад Виконавчого комітету, до якого ввійшли начальники структурних підрозділів та представники політичних партій міської ради.

Також члени профільної постійної комісії підтримали внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 1 «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій та затвердження Положення про постійні комісії», у контексті якого, депутат міської ради Павло Голтвянський виявив бажання вийти зі складу постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків і працювати у складі постійної комісії з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

Окрім того, комісією було схвалено проєкти рішень, які стосувалися затвердження розпоряджень міського голови, видані в міжсесійний період, та права міського голови укладати цивільно-правові договори від імені Кобеляцької міської ради з адвокатами на надання правової допомоги.

У ході засідання міський голова Олександр Копелець запропонував провести засідання сьомої сесії міської ради у закритому режимі у зв’язку із зростанням кількості госпіталізованих у Кобеляцькій міській лікарні на коронавірус  та посиленням карантинних заходів з 20 березня 2021 року в Україні. Після обговорення члени комісії підтримали пропозицію міського голови.