Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 19.03.2021 11:45

Ваша невтомна праця забезпечує життєво важливі потреби мешканців Кобеляцької громади. Ми спільно працюємо над оновленням комунального підприємства, над тим, щоб якість і обсяг наданих послуг відповідали потребам наших мешканців.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. Багато, хто з ваших колег зустрічає цей святковий день на своєму робочому місці – така специфіка вашої роботи.

Дозвольте побажати вам у цій нелегкій справі оптимізму та наснаги, святкового настрою і особистого щастя вам та вашим родинам!

Бажаю вам міцного здоров’я, розуміння і поваги від людей, світлих, щасливих днів, професійних успіхів у вашій діяльності на благо нашої Кобеляцької територіальної громади.

Я переконаний, що попри всі труднощі ви й надалі дбатимете про благоустрій нашої громади.

Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

З повагою -

Кобеляцький міський голова                                                        Олександр Копелець