Книга пам’яті загиблих за Україну

Дата: 17.03.2021 09:30

17 березня виповнюється шість років, як загинув наш земляк - Бабенко Віктор Володимирович у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цього дня на територія військового містечка № 64 в м. Київ проводиться урочиста церемонія пам’яті військовослужбовців, які загинули під час відбиття збройної російської агресії шляхом перевертання сторінки Книги пам’яті та оголошення прізвища, ім’я і по батькові та поминальним ударом у дзвін.

Пам"ятаємо наших захисників.

Додатково:

Бабенко Віктор Володимирович нагороджений:

орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), Указ Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі".

відзнакою Полтавської обласної ради "За вірність народу України" І ступеня (посмертно).