Настільний теніс

Дата: 15.03.2021 17:05

13 березня (субота) в спортивному залі освітнього закладу «Ліцей №1» пройшла особисто – командна першість Кобеляцької громади з настільного тенісу.

Для участі в змаганнях прибуло 27 учасників, з них 14 жінок та 13 чоловіків. Чисельна делегація тенісистів представляли Сухинівку, Придніпрянське, Вільховатку, Підгору, Дашківку, Шенгури, Світлогірське, Озера, Золотарівку, Бродщину та Павлівку

В особистому заліку серед чоловіків третім фінішував Вадим Ломака (Придніпрянське), Дмитро Куценко (Світлогірське), першу сходинку зайняв Ігор Жила (Озера).

Серед жінок призові місця розподілились наступним чином: ІІІ місце – Анна Смірнова, ІІ місце – Жанна Коваленко (обидві вихованки Бориса Андронова), І місце – Юлія Бондаренко (Світлогірське).

Кращими майстрами маленької ракетки виявилася команда Світлогірського, друге місце посіли тенісисти з Придніпрянського, замкнули трійку лідерів озеряни.

Переможці і призери змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами та дипломами.