Командні змагання з шашок Кобеляцької громади

Дата: 15.03.2021 17:02

13 березня 2021 року в адмінприміщенні стадіону «Колос» проходили командні змагання з шашок Кобеляцької громади. Для участі в турнірі прибули представники 13 населених пунктів: Придніпрянського, Озер, Золотарівки, Павлівки, Бродщини, Канав, Дашківки, Підгори, Світлогірського, Вільховатки, Шенгурів, Сухинівки та Іванівки – всього 34 учасника.

До складу команди ввійшли - два чоловіка та одна жінка. Змагання проходили за швейцарською системою з 5 турів. З перших турів лідерство захопила команда Придніпрянського, яка в перших трьох турах набрала максимальну кількість очок – 6.

В четвертому турі придніпряни зустрілися з командою Озер, яка виступала в неповному складі. Незважаючи на це, чоловіки-озеряни перемогли своїх суперників, і набравши 7 командних очок очолили турнірну таблицю.

В останньому турі команда Озер зустрілася з підгорянами. І знову лідера підвела відсутність учасниці. Вони зіграли внічию з підгорянами.

В цей же час вирішувалась доля 1 місця в зустрічі Придніпрянське – Вільховатка. На першій та третій дошках були зафіксовані нічиї, і тільки на 2 дошці Володимир Лебедєв (Придніпрянське) поставив заключну крапку в протистоянні здолавши свого суперника.

Таким чином, Придніпрянське і Озера набрали однакову кількість командних очок – 8, але придніпряни виступали повним складом і відповідно набрали більше очок всіма учасниками команди.

1 місце – Придніпрянське (Микола Давидян, Володимир Лебедєв, Тетяна Логвинова) – 8 командних очок та 11 очок набрали разом всі учасники команди;

2 місце -  Озера (Олексій Шевченко, Віталій Циганко) – 8 очок командних, 8,5 очок;

3 місце – Золотарівка (Олексій Стрюк, Олександр Митрович, Людмила Соромітько) – 7 командних очок і 10 очок всіма учасниками команди.

До речі, 7 очок набрала і команда Дашківки (Віталій Гапоченко, Василь Усенко, Поліна Сотніченко), але вона має суму 7,5 очок набрані трьома учасниками.

На першій дошці не було рівних Олексію Шевченку (Озера), який здобув 5 перемог. На другій дошці Олег Жимбей (Підгора) набрав 4,5 очка і став кращим. Серед жінок, як і в шаховому турнірі тріумфувала Наталія Вібла (Шенгури), яка ні в шахах, ні в шашках не віддала й півочка своїм суперницям. Молодчина Наталія!!!

Для перепочинку між партіями учасникам була надана можливість в окремо відведеному місці випити чаю, кави, поласувати солодощами та поспілкуватися між собою.

Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Слід відзначити високий рівень проведення змагань, який забезпечив головний суддя змагань, суддя І категорії - Георгій Горгола.