Чергова перемога у спортивних змаганнях команди «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ

Дата: 11.03.2021 16:46

10 березня 2021 року в місті Лубни пройшов Чемпіонат області з футзалу середньої вікової категорії серед дівчат 2006 - 2007 років народження.

Участь взяло вісім команд, серед учасниць була і команда Кобеляцької ДЮСШ «Лідер» (тренер Руслан Сабіров).

Команди були розділені на дві групи. Зігравши по колу в групах, також були зіграні стикові матчі за розіграш місць. Наші дівчата першу гру виграли у ДЮСШ смт.Велика Багачка з рахунком 3-0. У другій грі виграли 4-1 у однолітків із смт.Диканька. Третю гру також виграли у господарів майданчика з рахунком 3-2 та посіли перше місце у групі, здобули право грати за 1 місце у фіналі з дівчатами з міста Гребінка.

Фінальна гра для наших футзалісток видалася складною. Досвідчений суперник вибрав правильну тактику гри, і не дав можливості нашим дівчаткам зіграти у свою гру. Та все ж таки наприкінці, капітан нашої команди Гребенюк Даша, забила переможний м’яч. Фінальний свисток арбітра зафіксував на табло 1-0 на користь наших спортсменів. Учасники команди «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ посіли перше місце, здобувши друге золото по вікових категоріях серед дівчат. Друге та третє місця посіли команди ДЮСШ міст Гребінки та Лубен.

Кращим захисником змагань визнано нашу спортсменку - Дашу Гребенюк, яка забила 8 м’ячів. Золоті медалі Чемпіонату здобули також наші дівчата: Лейла Алієва, Юлія Самокиша, Єлизавета Зінченко, Юлія Сабірова, Єлизавета Гуєвська, Аліна Тихоненко, Вікторія Жук, Даша Костиря. Команда була нагороджена Кубком, гравці медалями «Асоціації футболу Полтавщини».

Директор ДЮСШ Руслан Сабіров