В селі Світлогірське працівники Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс» кронували аварійні дерева

Дата: 10.03.2021 15:17

9 березня цього року, після попереднього обстеження дерев працівниками Кобеляцького комунального підприємства «Водоканал Плюс», було проведено кронування 20 дерев. Підставою для цього є висновок комісії, яка була створена рішенням Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.

Передувало обрізці дерев звернення жительки села Світлогірське, депутата міської ради Наталії Крайнюк про те, що на центральної вулиці села знаходяться аварійно-небезпечні дерева. Дані насадження, яким уже більше 50 років, несуть загрозу мешканцям села.

Пиляна деревина буде використовуватися для опалення поштового відділення села Світлогірське.

Довідково:

Кронування – це практика повного видалення великих та малих скелетних (основних) гілок старих дерев з метою омолодження. Згідно з «Правилами утримання зелених насаджень», у населених пунктах України з 2006 року застосовують три види обрізання: формувальне, санітарне та омолоджувальне.