Зустріч міського голови Олександра Копельця з представниками громадського добровільного товариства «Союз Чорнобиль»

Дата: 10.03.2021 13:55

У середу, 10 березня, відбулася зустріч міського голови Олександра Копельця з представниками громадського добровільного товариства «Союз Чорнобиль» на чолі з його директором Олександром Койнашем.

Присутні обговорили питання медичного обслуговування, які включають в себе пільгове зубопротезування та забезпечення пільговими ліками осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У ході розмови Олександр Копелець повідомив, що між міською радою та ПП «Гелаксі Фарм» (керівник Сергій Челідзе) підписано угоду про здійснення безоплатного відпуску громадянам пільгових категорій лікарських засобів за  рецептами лікарів. Щодо пільгового зубопротезування, то для вирішення соціальних питань у бюджеті Кобеляцької громади передбачена субвенція з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в сумі 36,0 тис. грн.

Окрім того, було піднято питання відшкодування вартості проїзду даної категорії громадян. У контексті його розгляду було прийнято рішення надати разову адресну грошову допомогу в сумі 1,0 тис. грн. з міського бюджету особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На зустрічі також присутні обговорили проведення у 2021 році заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.