Зональні змагання з волейболу

Дата: 09.03.2021 17:43

06 березня в спортивному залі Кобеляцької  ДЮСШ відбулися зональні змагання чемпіонату Територіальної організації ГО «ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд.

У змаганнях взяло участь 6 команд, які методом сліпого жеребкування були розподілені на 2 підгрупи.

У підгрупі І за вихід у фінальну частину між собою змагалися Пришибська, Білицька територіальні громади та Полтаваський район.

В підгрупі ІІ виявляли сильнішого Козельщинська, Новосанжарська громади та місцеві волейболісти.

Кобелячани  в першій грі впевнено перемогли козальщан, але в грі проти новосанжарівців поступилися. Новосанжарці, в свою чергу, здолали козельщан у другій своїй грі, чим і забезпечили вихід у фінальну частину.

В першій підгрупі Полтавський район не залишив жодного шансу своїм суперникам, вигравши обидві гри.

Отже, за підсумками змагань до фінальної частини потрапили команди Полтавського району та Новосанжарської територіальної громади.