З нагоди 207-ї річниці з Дня народження великого українського поета та художника, політичного і громадського діяча Тараса Шевченка в місті Кобеляки відбулись урочисті заходи

Дата: 09.03.2021 14:40

09 березня 2021 року в місті Кобеляки біля пам`ятника Тарасу Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди 207-річниці від дня народження славетного Кобзаря.

Вшанувати пам’ять великого українського поета та художника, політичного і громадського діяча Тараса Шевченка прийшли заступник міського голови Сергій Китайгора, керівники відділів виконавчого комітету та працівники апарату Кобеляцької міської ради. У рамках заходу відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві.

Багатогранна творчість Шевченка була і залишається одним із головних чинників формування національно-політичної свідомості українців. З новою силою відчутний тепер її вплив на різні сторони духовного життя української нації.

Без перебільшення Тарас Шевченко є народним поетом, народним співцем, символом сили, символом свободи, символом боротьби, символом пізнання. Його літературна та мистецька спадщина отримала величезне схвалення та популярність на самому ранньому етапі розвитку і не втрачає своєї актуальності та значення для суспільства уже понад два століття.