Вітання міського голови зі святом 8 Березня

Дата: 05.03.2021 08:51

Прекрасні жінки Кобеляцької територіальної громади!
Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!

Прийміть щирі вітання із святом весни, любові та           краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу. Вона одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю.

Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів. Своєю мудрістю Ви оминаєте гострі кути, терплячістю зберігаєте мир і спокій вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці будуєте майбутнє.

Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю та любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення мрій та сподівань. Нехай це свято додасть вам сонячного, веселкового настрою, а любов, добро, світло і радість, які ви даруєте всім нам, повертаються вам сторицею!

Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – ніжних та духмяних!

З глибокою повагою, щиро і сердечно
                                                                                                                               Міський голова  Олександр Копелець