Оголошення для користувачів земельних ділянок Кобеляцької територіальної громади

Дата: 04.03.2021 14:06

У зв’язку з проведенням аудиту земель на території колишніх сільських рад: Лебединської, Підгорянської, Золотарівської, Кунівської, Красненської, Сухинівської, Іванівської та Канавської, які увійшли до складу Кобеляцької територіальної громади, виконавчий комітет Кобеляцької міської ради звертається до землекористувачів: ТОВ, ПСП, СФГ, ФОП, ОСГ та інших, подати до відділу земельних відносин, екології та комунальної власності апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради відповідні підтверджуючі документи щодо права користування земельними ділянками. Термін подачі 22 березня 2021 року.

У випадку ненадання відповідних документів Кобеляцька міська рада буде вимушена звернутися з відповідними листами до контролюючих органів.

Документи необхідно подати за адресою: м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27, кабінет № 5 (перший поверх).

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради