Інформація про кількість, причини та збитки нанесені внаслідок пожеж

Дата: 03.03.2021 20:34

Інформація про кількість, причини та збитки нанесені внаслідок пожеж, які виникли на території Кобеляцької міської територіальної громади за 2 місяці 2021 року

Згідно з даними ДСНС України у Полтавській області за 2 місяці 2021 року на території Кобеляцької міської територіальної громади виникло 11 пожеж проти 3, які виникли в 2020 році, на яких загинули 3 особи, в 2020 році за відповідний період загинула 1 особа. Прямі матеріальні збитки від пожеж становлять 2 млн. 690 тис. грн. проти 12 тис. 500 грн. в минулому році, побічні матеріальні збитки склали 3 млн. 372 тис. 804 грн. проти 86 тис. 268. В 2020 році.

З початку 2021 року на території Кобеляцької міської територіальної громади виникло 8 пожеж, в тому числі в м. Кобеляки - 2 пожежі, на яких загинули 2 особи (м. Кобеляки, с. Деменки).

По причинам виникнення пожеж:

1. Необережне поводження з вогнем громадян, необережність при паленні з початку 2021 року виникли 1 пожежі.

2. По причині коротке замикання електромережі, електропобутових приладів, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів з початку 2021 року виникло 4 пожежі.

3. За поточний період 2021 року по причині порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення виникло 2 пожежі.

4. Занесення джерела запалювання із зовні 1 пожежа.

5. Дитячі пустощі з вогнем 1 пожежа.

6. Перегрів унаслідок тертя 1 пожежа.