Вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

Дата: 19.02.2021 12:43

19 лютого в місті Кобеляки на Алеї Слави біля пам’ятника «Загиблим воїнам АТО» відбувся мітинг-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У заході взяли участь Кобеляцький міський голова Олександр Копелець, його заступники Сергій Китайгора та Михайло Брейко, т.в.о. Кобеляцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Петро Андрушко, духовенство, працівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості.

Під час мітингу Отець Георгій відправив поминальну панахиду по загиблих під час Революції Гідності та загиблих бійцях на сході України.

У рамках заходу присутні запалили лампадки, хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника вшанували пам’ять про загиблих героїв, які віддали своє життя стоячи на захисті демократичних цінностей, прав і свобод людей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.