Дорогі земляки!

Дата: 19.02.2021 08:26

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Цими днями минає сім років найдраматичнішої події сучасної історії України – масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. Вони загинули за те, щоб Україна стала справді незалежною, могутньою, успішною європейською державою.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Ми згадуємо їх сьогодні, будемо згадувати і надалі, завжди, для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у кожній домівці, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою,

Олександр Копелець