Шановні мешканці міста!

Дата: 18.02.2021 13:42

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), в місті Кобеляки заплановані наступні заходи:

19 лютого 2021 року о 9 год. 30 хв. – на Алеї Героїв, відбудеться мітинг та покладання квітів до пам"ятника "Загиблим воїнам АТО";

- 18-19 лютого 2021 року в навчальних закладах пройдуть тематичні виховні години "Гідності хай промінь не згасає", уроки-реквієми "Вшануємо героїв Небесної Сотні та Майдану", тематичні виставки, переглади фільмів та інші заходи;

- у Публічній бібліотеці Кобеляцької міської ради працює діюча книжкова виставка-меморіал «Сотні Небесні безсонно стоять над Майданом».

До участі у заходах запрошуються керівники та працівники підприємств і організацій міста, активісти громадських організацій, представники релігійних громад, молодь, а також всі небайдужі жителі міста.