Більше шістдесяти питань було розглянуто на черговій сесії депутатами міської ради

Дата: 17.02.2021 17:16

16 лютого відбулася шоста сесія Кобеляцької міської ради восьмого скликання, яку провів міський голова Олександр Копелець. У роботі пленарного засідання участь взяли депутати Полтавської обласної та районної ради, заступники міського голови Сергій Китайгора та Михайло Брейко, керівники структурних підрозділів міської ради, працівники Виконавчого апарату ради, представники громадськості та засобів масової інформації. Із 26 депутатів міської ради участь у засіданні взяли 25 народних обранців.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, секретар міської виборчої комісії Людмила Салогуб визнала повноваження нового депутата міської ради від політичної сили «Слуга народу» Олександра Горбенка.

Далі депутатський корпус міської ради перейшов до формування порядку денного засідання, включивши до нього шістдесят шість питань, які були попередньо розглянуті на засіданнях профільних постійних комісій.

Спершу депутати розглянули внесення змін до Регламенту Кобеляцької міської ради восьмого скликання. Дані зміни передбачають використання електронної системи голосування під час проведення сесій.

Окрім того, підтримано внесення змін до складу постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків, увівши до її складу новообраного депутата Романа Горбенка.

Наступний блок питань, які розглянули народні обранці, стосувався затвердження звітів про виконання бюджетів міської та сільських рад за 2020 рік та внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади за 2021 рік. Зі слів заступника Фінансового відділу міської ради Андрія Дацка, зміни доходної і видаткової частини передбачено збільшити за рахунок субвенції з місцевого бюджету (Білицької селищної територіальної громади) на утримання закладів первинної медичної допомоги та багатопрофільної медичної допомоги у сумі 618 670,00 грн.

Щодо видаткової частини бюджету, то зміни пропонується провести за рахунок зменшення резервного фонду бюджету на суму 1 737 000,00 грн. та спрямувати її на утримання установ та закладів громади, а саме:

- на первинну медичну допомогу населенню – 616 000,00 грн. (медикаменти, пільгові медикаменти, спеціальне харчування);

- на проведення розрахунку з працівниками районного Центру СССДМ у зв’язку із ліквідацією – 112 000,00 грн.;

- на утримання Виконавчого комітету міської ради – 299 000,00 грн. (оплата енергоносіїв та комунальних послуг, оплата послуг, придбання обладнання та предметів довгострокового використання для працівників виконкому);

- на оплату праці працівників Відділу культури, туризму, молоді та спорту міської ради – 80 000,00 грн.;

- на виконання заходів місцевих програм:

утримання Місцевої пожежної команди № 2 с. Озера – 330 000,00 грн.;

благоустрій населених пунктів міської громади – 60 000,00 грн.;

утримання спортивних споруд та здійснення заходів із фізкультурно – спортивної діяльності – 240 000,00 грн. (оплата праці інструкторів із спорту, сторожів та оплата енергоносіїв).

Одне із питань, яке детально обговорювали депутати на засіданні, стосувалося подальшої долі регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський». З цього приводу думки депутатського корпусу розділилися, але за результатами голосування дана природоохоронна установа перейшла до комунальної власності Кобеляцької міської ради.

У ході пленарного засідання були також розглянуті питання комунальної власності, земельні питання та ряд інших.

У результаті обговорення питань порядку денного із шістдесяти семи питань було прийнято шістдесят два.