Розглянуто питання на чергову сесію

Дата: 13.02.2021 19:04

11 та 12 лютого відбулися профільні постійні комісії Кобеляцької міської ради восьмого скликання.

Участь у засіданнях взяли міський голова Олександр Копелець, його заступники Сергій Китайгора та Михайло Брейко, керівники лікувальних закладів міста та працівники апарату Виконавчого комітету міської ради.

Члени профільних комісій розглянули питання, які необхідно внести на розгляд чергової сесії міської ради.

У ході засідань два питання, які стосувалися затвердження типової форми контрактів з керівниками лікувальних закладів та закладів освіти, а також затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земель були зняті на довивчення. Одне питання щодо передачі в оренду приміщення для здійснення діяльності Управління соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації, за адресою: м. Кобеляки, вул. Юр"ївська, 2, вирішено включити додатково.

Також депутати рекомендували внести до проекту порядку денного чергової сесії міської ради питання «Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької міської ради восьмого скликання» у частині прийняття рішень за допомогою електронної системи голосування.

Погодили питання про внесення змін до складу постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських відносин і підтримали Програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради на 2021 рік, а також внесли ряд земельних питань.