Спортивні новини

Дата: 13.02.2021 17:59

Турнір  з футболу «Winter cup 2021».

8 та 10 лютого 2021 року в місті Полтаві пройшов турнір з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2007-2008 років народження «Winter cup 2021».

У змаганнях взяли участь 12 команд, які були розділені на 4 групи по три команди в кожній. Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер Віктор Білорибець) програвши у своїй групі 3:6 команді ФК «Лубни» та вигравши у команди ФК «Ворскла» з рахунком 8:1, зайняли 2 місце у групі і потрапили до «срібної ліги».

У півфінальній частині ця ж команда перемогла команду ФК «Ворскла-2» з рахунком 8:0, а у фіналі виграла у команди ФК «Молодь-1» 7:1 і посіла 1 місце у «срібній лізі».

Команда юнаків 2007 року народження була нагороджена кубком та медалями.

-*-

10 та 11 лютого у смт. Слобожанське відбувся відбірковий етап Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2008-2009 р.н. у групі «F». Згідно Регламенту змагань усі учасники були поділені на групи за територіальним принципом (всього 8 груп).

За результатами відбіркового етапу до фіналу «вищої ліги» потрапить 8 команд, це команди які зайняли перше місце та дві команди з другого місця за кращим показником.

До групи «F» увійшло 5 команд з трьох областей: «ДЮСШ-7» м. Дніпро, «ДЮСШ Металург» м. Запоріжжя, ЖФК «ДЮСШ Синельникове» м. Синельникове Дніпропетровська область, «Таврія» м. Василівка Запорізька область, «Лідер» м. Кобеляки Полтавська область (тренер Руслан Сабіров).

За результатами двох днів перше місце посіла команда «ДЮСШ-7». Команди «ДЮСШ Металург» та «Лідер» набрали по 7 очок, але за результатами забитих та пропущених м’ячів запоріжанки випереджають наших дівчат.

Отже за результатами змагань наші дівчата потрапили до фінальної частини змагань «першої ліги».

10 лютого в спортивному залі Кобеляцької ДЮСШ пройшов товариський турнір з волейболу серед команд ДЮСШ та ветеранських команд м. Кобеляки та смт. Китайгород Дніпропетровської області.

Команда юнаків Кобеляцької ДЮСШ (тренер Олег Золотухін) програла з рахунком 0-2 «ДЮСШ Китайгород».

Дорослі команди зіграли між собою 2-1 на користь ветеранів Китайгорода.

Директор ДЮСШ   Руслан САБІРОВ