Узгоджено проблемі питання по будівництву дороги Н-31

Дата: 13.02.2021 17:57

11 лютого 2021 року під головуванням Кобеляцького міського голови Олександра Копельця відбулася зустріч жителів територіальної громади з представниками Служби автомобільних доріг у Полтавській області та турецького будівельно-підрядного транспортно-торгово-промисловового акціонерного товариства «Онур Тааххют».

У ході зустрічі були обговорені проблемні питання, які виникли під час будівництва дороги Н-31, яка пролягає через села Бродщина, Миколаївка, Грицаївка, Красне, Гайове, Підгора та місто Кобеляки.

Найактуальнішими були питання безпеки та зручності дорожнього руху при з’їздах до населених пунктів, створенні сприятливих умов для місцевих мешканців і приватних підприємців, ремонту доріг місцевого значення, встановлення перехідних ділянок, проходу талих вод та багато інших.

Окрім того, вкотре було обговорено питання будівництва мосту через річку Кобелячок.

По завершенню зустрічі учасники зібрання мали змогу виїхати на місце та детального узгодити всі спірні питання.