Вивчення питань до чергової сесії міської ради

Дата: 11.02.2021 18:27

11 лютого у ході підготовки до шостої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін.

У засіданні, яке вела голова комісії Таміла Шевченко, взяли участь міський голова Олександр Копелець, його заступник Сергій Китайгора, депутати: Анатолій Таранушич, Віктор Фесюра, Ігор Проценко, Марина Ященко, Андрій Мельник, Василь Фещенко, Роман Василенко, керівники відділів апарату Виконавчого комітету міської ради, комунальних підприємств, представники громадськості.

Спершу депутати заслухали звіти про виконання бюджетів міської та сільських рад за 2020 рік та ознайомилися із запропонованими змінами до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік. По даних питаннях інформував заступник начальника Фінансового відділу міської ради Андрій Дацко.

У ході обговорення бюджетного питання комісія рекомендувала додати 149 тис. грн. Комунальному некомерційному підприємству «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» для виплати заробітної плати працівникам фельдшерсько-акушерських пунктів та Радянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Окрім того, було підняте питання погашення заборгованості перед приватними підприємцями за виконані роботи у 2020 році.

Наступним блоком питань, який заслухали народні обранці, було затвердження передавальних актів сільських рад, які були реорганізовані шляхом приєднання до Кобеляцької міської ради.

Також до порядку денного засідання профільної комісії було включено ряд майнових питань, які стосувалися сфери управління майном комунальної власності закладів культури та освіти, внесення змін до установчих документів юридичних осіб, засновником яких є Кобеляцька міська рада.

У контексті обговорення питання, яке стосувалося встановлення типової форми контракту з керівниками комунальних закладів охорони здоров’я, було рекомендовано додатково вивчити його та розглянути на профільній комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків.

Всі питання, які розглянули депутати профільної комісії, рекомендовано внести до проєкту порядку денного шостої сесії міської ради восьмого питання.