Графік проведення засідань постійних комісії міської ради

Дата: 10.02.2021 13:56

11 лютого 2021 року о 9 годині  відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін.

11 лютого 2021 року о 14 годині відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

12 лютого 2021 року о 14 годині відбудеться спільне засідання постійних комісій міської ради :

- з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків;

- постійної комісії мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції.

Місце проведення: вул. Касьяна, 29, м. Кобеляки, зал засідань міської ради (другий поверх).