Інформує дитяча юнацько-спортивна школа

Дата: 10.02.2021 08:54

У лютому місяці після карантинних обмежень, які були запроваджені в січні, розпочалися навчально-тренувальні заняття та участь у змаганнях вихованців Кобеляцької дитячої юнацько-спортивної школи.

06 лютого поточного року дівчата 2004-2005 р.н., які в складі збірної команди Полтавської області беруть участь у вищій лізі чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд, у м. Гребінці зіграли 4-тур з командою ДЮСШ ім. Бутовського з Полтави, програвши з рахунком 3:8. Голи в нашій команді забили Анастасія Середа (капітан команди) та Руслана Захарченко.

Згідно календаря змагань на цей місяць заплановані спортивно-масові заходи в яких братимуть участь вихованці ДЮСШ:

8-10 лютого – Всеукраїнський турнір з футзалу серед команд юнаків 2007 р.н., який проходитиме в м. Полтаві;

10-11 лютого – відбірковий етап чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2008-2009 р.н., м. Дніпро;

12 лютого – 5-й тур чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд, м. Гребінка;

15-18 лютого – турнір з футзалу серед команд дітей 2011 р.н., м Горішні Плавні;

17-18 лютого - відбірковий етап чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2006-2007 р.н., м. Дніпро;

19-21 лютого - 6-й тур чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд, м. Харків;

24-25 лютого - відбірковий етап чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2004-2005 р.н., м. Дніпро.

Директор ДЮСШ Руслан САБІРОВ