Обговорено питання подальшої долі РЛП "Нижньоворсклянський"

Дата: 09.02.2021 17:46

9 лютого Микола Андрієнко провів розширене засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку.

Участь у засіданні взяли міський голова Олександр Копелець, секретар міської ради Василь Кіптілий, заступники міського голови Сергій Китайгора та Михайло Брейко, керівники фракцій міської ради, депутати міської ради, Полтавської районної ради Олег Решетило і Олександр Ломаков, депутат Полтавської обласної ради Сергій Жук, директор РЛП «Нижньоворсклянський» Олександр Шуліка, представники Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, засобів масової інформації та громадськість.

На повістку денну засідання було внесено питання «Про доцільність прийняття регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» до комунальної власності Кобеляцької міської ради».

Після довготривалого обговорення члени профільної комісії підтримали та рекомендували внести на розгляд чергової сесії міської ради питання «Про прийняття юридичної особи Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» до комунальної власності Кобеляцької міської ради, входження до складу засновників, зміну найменування та затвердження Положення в новій редакції».